Bakır Oluk

Bakır Oluk: Binanızın çatılarında oluşan su birikintilerini dışarıya atmada kullanılan bu yöntemin hizmeti, diğer oluk hizmetleri arasında daha fazla talep görüyor. Büyük şehirlerde hizmet veren bu firmamız kendi makineleriyle üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Ham maddenin %100 bakır olduğundan emin olun ve ardından levhayı şantiyede veya atölyede bükülü çift makinede tek parça halinde çekin ve ardından tek parça halinde birleştirin. Diğer kanal açma ürünlerine göre fiyatı hammaddeden dolayı daha yüksektir. Estetik açıdan görünümü diğer kanal açma ürünlerinden daha güzeldir.

Bakır Dere

Uygun fiyatlara her türlü oluk sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz. Ürünler tek parça halinde imal ediliyor. Daha sonra satışı gerçekleştirilen ürünün montajı en uygun şekilde problemsiz çatılara uygulanmaktadır.

Bakır Oluk Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Bakır dere oluk ; en uzun servis ömrüne sahip oluk sistemidir. Zengin ve güzel bir görünüm sağlar. Kötü hava ve güneş ışığına dayanabilir. Genellikle aksesuarsız olarak monte edilir. Ancak köşe çıkış borusu ve kapak kaynak yapılmıştır. Montajdan sonra bakır tankın rengi parlaktır. Daha sonra bakırın yapısı gereği zamana bağlı olarak kahverengiye sonra yeşile dönecektir. Oval bakır akış dere, kare bakır akış deresidir.

Bakır Oluk

Ayrıca bakır oluk problemlerinizde de hizmet sunmaktayız. Çatıdaki suların dışarıya atılmasında kullanılan bu yol, montajının hızlı olması, uzun ömürlü ve dekoratif görünmesinin yanı sıra aynı zamanda ücret olarak ta diğer oluk çeşitlerinden daha uygundur. Bu oluklar dekoratif görünümlü, fiyatının sağlam ve dayanıklı olmasından dolayı müşteriler tarafından daha çok tercih ediliyor.

Bakır oluk, diğer oluklara göre hammadde olduğu için çok pahalı bir oluktur. Birinci sınıf malzemeler tercih edildiğinde galvaniz ve diğer süzgeç tiplerine göre daha dayanıklı ve daha uzun ömürlüdür. İçsel kalite farkından dolayı ağır bir metaldir. Bu nedenle yüksek binalara taşınması zordur. Herhangi bir nedenden dolayı herhangi bir bozulma, aşınma veya delinme meydana gelirse bu olukların tamiri zor değildir. Kolay delinen alan kolayca yamalanır veya hasarlı parça çıkarılıp yeni bir parça ile değiştirilebilir.