Çelik Çatı Fiyatları

Çelik Çatı Fiyatları: Bina çatısının dış etkenlere karşı yüksek koruma kapasitesine sahip olması beklenir. Mühendislik çalışmaları sonucunda uygulanan çelik sistem çatılar, beklenilen ve ihtiyaç duyulan korumayı sunmayı başarıyor. Çelik çatı tasarımını sadece konularda değil hangarlarda, fabrikalarda, sanayi yapılarında, spor tesislerinde, atölyelerde, otomotiv sektöründe en işlevsel şekilde kullanılabiliyor. Kullanım yaygınlığı, kalite ve dayanıklılık kapsamında çelik çatı sistemleri fiyatları incelendiğinde tam bir fiyat performans sonucu ortaya çıkıyor.

Son dönemde tercih edilen çelik çatı modeli, özgün ve modern proje tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Açık veya kapalı çelik çatılar satın alabilirsiniz. Ürün modeli ve tasarım tercihleri ​​alıcı tarafından belirlenir.

Çatı Çelik

Çelik yapı ürünü satın alıyorsanız diğer plastiklere ve standart çatılara göre daha güçlü ve daha dayanıklı bir ürün elde edeceksiniz. Çatı uçlarının kırılması ve çökmesi eski çatıların ortak problemleridir. Çelik çatı yerine ahşap veya plastik çatı satın alanlar bu standart ürünlerden kesinlikle memnun kalmamaktadır. Ahşap veya plastikten yapılmış çatılar, kayarken ve düşerken insanlara zarar verebilir.

Çelik Çatı Fiyatları Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Çelik çatı yapımında proje detayına göre fiyatlar belirleniyor. Gerçekleştirilen çatı, çok uzun yıllar sorunsuz kullanılabiliyor. Yalıtımlı – yalıtımsız seçenekleri ise yine çelik sistem çatı fiyatlarını etkiliyor. Çelik çatı avantajlarından yararlanmak, dayanıklı bir çatı iskeletine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilir, fiyat ve proje uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon İmalatı

Projeksiyon aşamasından gerekli alanın uygulanmasına kadar firmamız çelik çatı hizmetlerinin tüm yönlerini sağlar, uzman ekibimiz size kusursuz hizmet verecektir. Ayrıca firmamız ihtiyaçlarınıza göre iş öncesi keşif, tasarım ve destek hizmetlerinin yanı sıra araştırma ve maliyet analizi, malzeme ve ürün temini, saha kurulumu, üretim, montaj ve genel sözleşme proje hizmetleri de vermektedir. Genç ve enerjik ve tecrübeli çalışanlarımız, çevre koşullarına göre proje testleri için gerekli çatı sistemi, çatı dayanıklılığı ve çatı analiz raporlarını aktif olarak gerçekleştirecek, aynı zamanda bölgede çelik çatı hizmetleri için şantiye kurulum hizmetlerini vereceklerdir. Ekonomik fiyat politikasının ihtiyaçlarını uygun fiyata ve sonsuz müşteri memnuniyeti ile karşılayacağınız firmamızın yeni nesil teknoloji yapı sisteminden yararlanabilirsiniz.
Çatı, bir binayı her türlü tehlikeden, yağmur, rüzgar, dolu, kar gibi doğal afetlerden korumak için yapılan, içinde demir, çelik ve yanmaz kaplama malzemeleri bulunan dayanıklı, güvenilir ve uzun ömürlü sistemlere verilen isimdir. Türkiyenin deprem bölgesi olması nedeniyle, en güvenilir, en sağlam ve en pratik uygulamaya sahip olan çelik çatılar günümüzde en çok tercih edilen çatılar arasında yer almaktadır. Çelik çatının çok tercih edilmesinin sebebi sadece dayanıklı ve doğal afetlere karşı dirençli olması değildir. Bir diğer önemli özelliği ise geri dönüşümünün kolay olmasıdır.

Çelik çatının kullanım alanları ise müstakil evler, binalar, hangarlar, hayvan barınakları gibi birçok alanı kapsamaktadır. Çelik çatının imalatı, çelik ve demirin işlenerek kullanıma hazır hale gelmesi ile başlamaktadır. Hazır hale gelen malzemeleri çatıya dönüştürmeden önce istenilen çatı için mutlaka projelendirme yapılması gerekmektedir. Projelendirme yapıldıktan sonra görüntüler müşteriye verilip onay alınması gerekmektedir. Çelik çatı yapılacak olan alanın ölçüleri, çelik çatı fiyatlarını yakından ilgilendirdiğinden çelik çatı uygulaması yapılacak olan çatıda mutlaka keşif yapılıp ölçülerinin düzgün bir şekilde alınması gerekmektedir.

Müşterinin onayına sunulan proje, müşteri onayını aldıktan sonra imalat aşamasına geçilmektedir. İmalatı tamamlanan parçalar montajlanarak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Çelik çatının imalatı sırasında kullanılan tüm malzemeler çelikten olup, kullanıma hazır malzemeler dayanıklı vidalar ile sabitlenmektedir. Sabit hale getirilen çelik çatı ise kaynak uygulaması ile montajlanmaktadır. Bu uygulama ile yapılan çatılar son derece dayanıklı ve uzun yıllar kullanım sunmaktadır.

Çelik Çatı Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin: 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.