Çelik Konstrüksiyon İmalatı

Çelik konstrüksiyon imalatı çatı sistemleri, oldukça sağlamdır. Büyük fabrikalar, kapalı pazarlar, fabrikalar, imalathaneler ve benzeri yerler, çelik konstrüksiyon çatı sistemlerinin kullanıldığı yerlerdir. Eski tip kiremit çatılar, birçok malzeme ve onlarca işçi istemektedir. Zamanla yıpranması nedeni ile belli periyotlarda bakıma tabi tutulması gerekmektedir.

Çelik Çatı İmalatı

Büyük fabrika çatıları ve büyük alanların çatıları için en iyi çözüm çelik konstrüksiyon çatı sistemleridir. İmalathanede belirtilen ölçülerde imal edilen çatı sistemi, kısa zamanda işin uzmanı montaj ekibimizle montajlanmaktadır. Pratik sök-tak sistemi ile son derece kullanışlı olan sistem, polikarbonat kaplama ile ışığı geçirdiği için, aydınlanma konusunda büyük tasarruf sağlamaktadır. Büyük fabrikalar için gerekli olan yüksek çatı sistemi, çok kolay bir şekilde sağlanmaktadır.

Genellikle bir vinç kullanılır, ancak bazen parçaları yerine yerleştirmek için bir kriko kullanılır. Bileşenler yerlerine  civatalanmış ancak tam olarak sıkılmamış. Temel olarak, sütunun altının hizalı olup olmadığını ve yatay ve dikey sütunların hizalı olup olmadığını kontrol ederek yapıyı hizalayın. Kolonu ayarlamak için kolon ile kolon bağlantısı arasındaki salmastra değiştirilmelidir. Sıkma, şasiye sağlamlık ve sabitleme sağlamak için tüm cıvata bağlantılarının tamamlanması anlamına gelir. Diğer teknolojiler bazen çelik köprü yapılarında kullanılsa da, vinçler ve mobil hava çalışma platformları esas olarak binaların ve köprülerin yapısal çelik yapıları için kullanılır. Genel olarak vinçler, mobil vinçler ve mobil olmayan vinçler olmak üzere iki kategoriye ayrılabilir. İlk kategori kamyona monteli vinçleri, paletli vinçleri ve engebeli arazi vinçlerini içerir ve ikinci kategori esas olarak kule vinçleri içerir.

Çelik Konstrüksiyon İmalatı Çatıların Kullanım Alanları

Çelik konstrüksiyon çatı sistemleri, oldukça kullanışlıdır. Günümüz teknolojisinin en son makinalarında üretilen çelik çatı, çelik iskelete uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Uzun yıllar kullanılabilen çelik çatı, çürüme yapmaz. Deprem ve benzeri afetlere dayanıklıdır. Kiremitli çatılarda olduğu gibi birçok malzeme ve onlarca işçi ile uğraşmazsınız. Siparişinize göre çatı sistemi oluşturulduktan sonra, kısa zamanda montaj ekibi gelir ve kısa zamanda çatıyı bitirerek teslim ederler.

Çatı İmalatı

Birçok tasarım çeşidi ile yapılarınıza modern görünüm kazandırmaktadır. Yapı dekoru anlayışını bozmayan tasarımlarıyla, son derece estetik, zarif ve şık ürünlerdir. Özel yapısı ile polikarbonat ürünlerle uyumludur. Sızdırmaz özelliği ile kullanışlı ürünlerdir. Aşırı sıcakları ve aşırı soğuklara karşı son derece dayanıklıdır. Paslanma ve çürüme oluşmaz.

Sağlam ve estetik çatı sistemleri arasında en ekonomik ürünler, çelik konstrüksiyon çatı ürünlerdir. Çelik olmasına rağmen oldukça hesaplı bir sistemdir. Estetik ve zarif olması, diğer özellikleri arasındadır. Günümüz çelik teknolojisinin son ürünü olan sistem, gün geçtikçe popülerliğini artırmaktadır.

Çelik çatı sistemi oldukça kullanışlıdır. Son teknoloji ile üretilen çelik çatı, çelik çerçeveye göre tasarlanmıştır. Uzun yıllar kullanılabilen çelik çatı çürümez. Deprem ve benzeri afetlere dayanma kabiliyetine sahiptir. Kiremitli çatılarda olduğu gibi, çok fazla malzeme ve düzinelerce işçiyle uğraşmanıza gerek yoktur. Siparişinize göre çatı sistemini oluşturduktan sonra montaj ekibi kısa sürede gelip çatıyı kısa sürede tamamlayıp teslim edeceklerdir.

Çelik Konstrüksiyon İmalatı Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin: 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.