Çelik Konstrüksiyon İmalatı

Çelik konstrüksiyon imalatı çatı sistemleri, oldukça sağlamdır. Büyük fabrikalar, kapalı pazarlar, fabrikalar, imalathaneler ve benzeri yerler, çelik konstrüksiyon çatı sistemlerinin kullanıldığı yerlerdir. Eski tip kiremit çatılar, birçok malzeme ve onlarca işçi istemektedir. Zamanla yıpranması nedeni ile belli periyotlarda bakıma tabi tutulması gerekmektedir.

Çelik Çatı İmalatı

Büyük fabrika çatıları ve büyük alanların çatıları için en iyi çözüm çelik konstrüksiyon çatı sistemleridir. İmalathanede belirtilen ölçülerde imal edilen çatı sistemi, kısa zamanda işin uzmanı montaj ekibimizle montajlanmaktadır. Pratik sök-tak sistemi ile son derece kullanışlı olan sistem, polikarbonat kaplama ile ışığı geçirdiği için, aydınlanma konusunda büyük tasarruf sağlamaktadır. Büyük fabrikalar için gerekli olan yüksek çatı sistemi, çok kolay bir şekilde sağlanmaktadır.

Çelik Konstrüksiyon İmalatı Çatıların Kullanım Alanları

Çelik konstrüksiyon çatı sistemleri, oldukça kullanışlıdır. Günümüz teknolojisinin en son makinalarında üretilen çelik çatı, çelik iskelete uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Uzun yıllar kullanılabilen çelik çatı, çürüme yapmaz. Deprem ve benzeri afetlere dayanıklıdır. Kiremitli çatılarda olduğu gibi birçok malzeme ve onlarca işçi ile uğraşmazsınız. Siparişinize göre çatı sistemi oluşturulduktan sonra, kısa zamanda montaj ekibi gelir ve kısa zamanda çatıyı bitirerek teslim ederler.

Çatı İmalatı

Birçok tasarım çeşidi ile yapılarınıza modern görünüm kazandırmaktadır. Yapı dekoru anlayışını bozmayan tasarımlarıyla, son derece estetik, zarif ve şık ürünlerdir. Özel yapısı ile polikarbonat ürünlerle uyumludur. Sızdırmaz özelliği ile kullanışlı ürünlerdir. Aşırı sıcakları ve aşırı soğuklara karşı son derece dayanıklıdır. Paslanma ve çürüme oluşmaz.

Sağlam ve estetik çatı sistemleri arasında en ekonomik ürünler, çelik konstrüksiyon çatı ürünlerdir. Çelik olmasına rağmen oldukça hesaplı bir sistemdir. Estetik ve zarif olması, diğer özellikleri arasındadır. Günümüz çelik teknolojisinin son ürünü olan sistem, gün geçtikçe popülerliğini artırmaktadır.

Çelik Konstrüksiyon İmalatı Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin: 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

  1. […] olan tüm olumsuz etkenlerden korunmak ve yapıların kapatılması bakımından önemli olan çelik konstrüksiyon çatı fiyatları firmamızda çok daha ekonomik olmaktadır. Pek çok alanda kullanılan bu sistemlerin […]

  2. […] olan tüm olumsuz etkenlerden korunmak ve yapıların kapatılması bakımından önemli olan çelik konstrüksiyon çatı fiyatları firmamızda çok daha ekonomik olmaktadır. Pek çok alanda kullanılan bu sistemlerin […]

  3. […] olan tüm olumsuz etkenlerden korunmak ve yapıların kapatılması bakımından önemli olan çelik konstrüksiyon çatı fiyatları firmamızda çok daha ekonomik olmaktadır. Pek çok alanda kullanılan bu sistemlerin […]

  4. […] olan tüm olumsuz etkenlerden korunmak ve yapıların kapatılması bakımından önemli olan çelik konstrüksiyon çatı fiyatları firmamızda çok daha ekonomik olmaktadır. Pek çok alanda kullanılan bu sistemlerin […]

Yoruma kapalı.