Çelik Konstrüksiyon Montajı

Çelik konstrüksiyon montajı tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten imal edildiği, çoğunlukla deprem bölgelerinde dayanıklı olmasından dolayı tercih edilen ve genel olarak fabrika hangar, spor tesisleri ve depo gibi yapılarda kullanılmaktadır. Çelik konstrüksiyon çelikten yapılmasından dolayı oldukça dayanıklıdır. Çelik konstrüksiyon ile yapılan binalarda oldukça dayanıklı olmaktadır. Son zamanlarda bir çok çeşitte mimarisi inşa edilmeye başlanan çelik konstrüksiyon evler de tercih edilir duruma gelmiştir.

Çelik Konstrüksiyon Montajı Nedir?

Tüm insanların gönül rahatlığı ile tercih ettiği çelik konstrüksiyon, bu hizmeti veren şirketlerin de uzun süreli garanti vermesinden dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir. Türkiye’nin çoğu bölgesinin deprem bölgesinde olduğu düşünüldüğünde çelik yapı kullanıma oldukça uygun bir yapıdır.

Ne Tür Çelik Konstrüksiyon Tercih Edilmelidir?

Ağır ve hafif olmak üzere çeşitlere ayrılan çelik konstrüksiyon uzun süreli kullanılması planlanan binalarda ağır, geçici olarak düşünülen küçük yapılarda da ekonomik ve uygun olmasından dolayı hafif çelikler tercih edilmektedir. Çelik konstrüksiyon yapılar matematik bilgisi gerektiren bir alandır. Yapıların sağlam olması için ince hesaplar yapılması gerekmektedir.

Çelik Çatıların Montajı

Çelik konstrüksiyon yapılar betonarme yapılara göre daha hafif olduğundan dolayı da uzun süreler dayanıklı kalabildiğinden uzun süreli garanti verilebilmektedir. Ayrıca çelik konstrüksiyonun inşa edileceği arazi kötü şartlara sahip olsa da hiç önemli değildir.

Montaj

Çelik konstrüksiyon inşa edilmesi için zeminin koşulu önem arz etmemektedir. Çelik konstrüksiyon yapılarda herhangi bir yükseklik ve kat sınırı da bulunmamaktadır. Bu yüzden istenilen yükseklik ve kat sayısında çelik konstrüksiyon inşası yaptırılabilir. Betonarme yapılar daha güvenilir gibi zannedilse de yapı malzemeleri arasında en dayanıklı malzeme çeliktir. Ve bundan da anlaşılacağı üzere çelikten yapılan evler de oldukça dayanıklı olacaktır.

Çelik Çatı Montajı

Hem fiyatının uygun olmasından dolayı hem dayanıklı olmasından dolayı hem de oldukça hızlı bir zaman diliminde hazırlanabilmesinden dolayı çelik konstrüksiyon tercihler arasında en mantıklı seçenek olacaktır. Son zamanlarda yapılan çelik konstrüksiyon evlere bakıldığından modern mimarilerinde sergilenebildiği gözlemlenebilmektedir. Bu yüzden sadece arsa sahibi olan insanlar uygun bir fiyata dar zamanda istedikleri metrekare, kat ve büyüklükte evlerini inşa edebilmektedirler. Bunun için bir çelik konstrüksiyon firması ile temasa geçmek yeterli olacaktır ve bu işlemlerin yaptırılması oldukça kolaydır.

Çelik Konstrüksiyon Montajı Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin: 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.