Çinko Oluk

Büyük şehirlerde yaşayan insanlar için çoğu zaman çatılardan sızan yağmur veya kar suları ciddi problemler oluşturmuştur. Elbette bu konuda imdadınıza yetişecek oluk firmaları bulunuyor. Çinko oluk, çatılarda yaşanan tüm su birikintilerine ve sızıntılarına son vermek için kullanılan ürünlerdir.

Çinko Oluk Nerelerde Kullanılır?

Oluk ihtiyacınızı indirimli fiyatlara firmalardan karşılayabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine oldukça uygun fiyatlara kaliteli oluk ürünleri metre tül birim ücretine kargo aracılığı ile gönderilebiliyor. Çinko oluklar her türlü kötü hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Çinko dere apartman, müstakil ev, spor salonu, çok amaçlı spor salonu, endüstriyel çatı ve yapılarda kullanılıyor.

Büyük şehirlerde yaşayan insanlar için çatıdan sızan yağmur veya kar genellikle ciddi sorunlara neden olur. Elbette bu konuda size yardımcı olacak bazı oluk şirketleri var. Çinko oluk, çatıdaki tüm su birikintilerini ve sızıntıları sonlandırmak için kullanılan bir üründür.

Tercihli bir fiyata firmanın ciltleme hattı ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Türkiye arabuluculuğu kaliteli ürünler için çok uygun fiyatlarla her bölgeye ekspres teslimat ile gönderilebilir. Çinko banyosu her türlü kötü hava şartlarına dayanabilir. Dairelerde, müstakil evlerde, stadyumlarda, çok amaçlı stadyumlarda, endüstriyel çatılarda ve binalarda çinko akışı kullanılır.

Çinko Oluk

Kışın sık sık yağmur ve kar yağışı nedeniyle birçok binanın çatıları ve olukları hasar görmektedir. Zamanla çinko tankından sızan su bina malzemelerine nüfuz edecek ve binanın içine girerek binanın yıpranmasına ve çürümesine neden olacaktır. Çatı süzgeçleri, yağmur ve kar suyunun çatı kenarlarında birikmesine izin veren, genellikle çinko veya bakırdan yapılmış yatay iniş sistemleridir. Birçok binaya sahip büyük şehirlerde, sıklıkla çatı yenileme projeleriyle karşılaşıyoruz.

Çinko oluk yenileme çalışmaları genellikle yaz aylarında veya yaz sonunda yapılır, bu da yapının kışın yağmura ve yağmur suyuna maruz kalmaması için oldukça önemlidir. Çinko dere zamanında tamir edilmezse yapıda daha büyük sorunlara neden olabilir. Bu, çatı onarımları gibi tamamlamayı ertelediğiniz işlerin yüksek maliyetlere yol açabileceği anlamına gelir.

Çinko Oluk Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin: 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.