Hareketli Tente Nedir?

Bu durum sonrasında işletmeler ya da ev sahipleri bulundukları alanın üst kısmını dış etkenlere karşı korumak adına hareketli tente kapama sistemini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Hareketli tente kapamalarda bulunan uzaktan kumanda sistemi sayesinde insanlar tentelerini ileri geri hareket ettirebiliyor ve böylece tentelerin kullanımı hiç olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş oluyor.

Hareketli Tente

Hareketli tentelerin üzerinde bulunduğu ray sistemi sayesinde istenilen her an hareket işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Dolayısıyla bir alanın üst kısmı dış etkenlere karşı korunmak istendiği zaman uzaktan kumanda ile tente hareket ettirilir, sonrasında da tekrardan eski haline getirilebilir. Hareketli tenteler arasından seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar bulunmaktadır.

Hareketli Tente Kullanım Alanları

Bunların başında ise hareketli tente kapamanın hangi amaçla kullanılacağı gelmekte. Katlanır kollu tenteler istenilen her ölçüde yapılabilmektedir. Bu tarz tenteler ağırlıklı olarak bahçe ve teraslar için uygun tarzda hazırlanır. Eğim ayarlı tenteler ise özellikle de son dönemlerde en fazla kullanılan tente modelleri arasında yer almakta. Bunlar çevirme kolları sayesinde güneşe göre eğim alabilirler. Yan kısımlardan gelecek olan güneşin engellenmek istendiği durumlarda ise körüklü tenteler ideal seçim olacaktır. Akşam vakitlerinde bahçede hem rüzgarın kesilmesi hem de aydınlatmanın sağlanması istendiği zamanlarda ise spotlu tente çeşitleri arasından seçimlerini yapabilirler. Şimdilerde pek çok kişi ise çift taraflı tente modellerini incelemeyi tercih ediyorlar.

Çatılarda Hareketli Tente

Adlarından da anlaşılabileceği üzere hareketli tente kapama çeşitleri içerisinde yer alan bu model iki taraflı bir şekilde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her iki tarafa rahatlıkla açılabilen bu tente kapamalar yapılan siteme göre tekerlekli ayak ile taşınabilmektedir. Bunların yanı sıra işletmelerin büyük bir kısmı artık ortaya çıkan sigara yasağı sonrasında misafirlerinin rahat hissetmeleri adına raylı tente sistemlerini kullanmayı tercih etmeye başladılar. Bu sistemler restaurant, kafe ve otel gibi işletmelerin müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde yerine getirmesi adına gerekli olan tüm istekleri yerine getirmeyi de başarıyor. Şimdilerde çok fazla seçenek bulunsa da insanların bu konuda çok dikkatli olması gerekmektedir.

Hareketli Tenteler Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin: 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın