Polikarbon Çatı

Polikarbon çatılar da cam çatılar gibi özellikle güneş ışığından yararlanmak için kullanılan çatılar çeşitlerinden birisidir. Polikarbonat çatılar özellikle evler dışında daha çok sera gibi yapılarda kullanılır.

Polikarbonat Çatı

Yani daha çok estetik olmasından ziyade, kullanış açısından insanlar bunu tercih ediyor. Estetik görünüm isteyenler polikarbonat çatıdan ziyade, cam çatıyı tercih etmektedirler.

Polikarbon Çatı Özellikleri

Polikarbonat çatı yapıldığı malzeme sayesinde de oldukça dayanıklıdır. Yapılarda gönül rahatlığıyla kullanılıyor olmasının yanı sıra, kolaylıkla şekil alabildiğinden dolayı montajı da oldukça pratiktir. Eğer siz de sadece kullanış açısından bir çatı istiyorsanız, cam yerine polikarbon çatıyı tercih etmelisiniz.

Polikarbon Çatı

Çünkü polikarbonat çatı cam çatıya göre çok daha uygun fiyatlarıdır. Siz de gönül rahatlığıyla istediğiniz yapıda polikarbonu tercih edebilirsiniz. Bu sayede güneş her zaman içeride olacak.

Polikarbon Sistem Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin: 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.