Titanyum Oluk

Diğer oluk türlerine nazaran daha dayanıksız sac malzemeden yapılan bir oluk türüdür. Titanyum oluk genellikle inşaat sektöründe alım satım yapan ya da yap sat işiyle uğraşan firmalar yani müteahhitler tarafından çokça tercih edilen bir oluk türüdür. Çünkü kullanımı, montajı, taşınması gibi birçok özellik noktasında diğer oluklara göre daha çok tercih edilmektedir.

Titanyum çinko oluk en çok da maliyetinden dolayı tercih edilen bir malzeme durumundadır. 0,35 mili metre gibi ince yapısı nedeniyle fazla ağır olmayan ayrıca ucuz olan bu malzemeler çabuk bozulan türdendir. Montaj yerleri lehim makinesi ile lehim yapılarak montajı yapılır. Oluk lehim yapılan yerlerden arızalandığında yani delindiğinde veya çürüdüğünde yeniden lehim yapılarak açılan deliğin kapatılması mümkün değildir.

Titanyum Oluk

Bu nedenle yapılacak en uygun iş titanyum çinko oluk yenisiyle değiştirilerek sorunu çözmektir. Tüm bu yapım maliyet hesaplamaları ve kurulum kolaylıkları nedeniyle firma tarafından yapılan hizmet her şeye rağmen piyasanın en iyisidir. Tecrübeli uzman ekibiyle verilen oluk yapımı hizmeti binaların su aktarım sistemlerinin bel kemiği durumundadır. Firmanın yaptığı bu oluklar sayesinde çatı derelerinde biriken su güvenle ve herhangi bir sızıntı ve kaçağa fırsat vermeden oluğun bağlandığı gidere ulaştırılır. Bu oluk türü de diğer oluk türleri gibi tüm su aktarımı planlanan yapılarda kullanılabilir.

Titanyum Çinko Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin: 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın