Titanyum Oluk

Diğer oluk türlerine nazaran daha dayanıksız sac malzemeden yapılan bir oluk türüdür. Titanyum oluk genellikle inşaat sektöründe alım satım yapan ya da yap sat işiyle uğraşan firmalar yani müteahhitler tarafından çokça tercih edilen bir oluk türüdür. Çünkü kullanımı, montajı, taşınması gibi birçok özellik noktasında diğer oluklara göre daha çok tercih edilmektedir.

Titanyum çinko oluk en çok da maliyetinden dolayı tercih edilen bir malzeme durumundadır. 0,35 mili metre gibi ince yapısı nedeniyle fazla ağır olmayan ayrıca ucuz olan bu malzemeler çabuk bozulan türdendir. Montaj yerleri lehim makinesi ile lehim yapılarak montajı yapılır. Oluk lehim yapılan yerlerden arızalandığında yani delindiğinde veya çürüdüğünde yeniden lehim yapılarak açılan deliğin kapatılması mümkün değildir.

Titanyum Oluk

Bu nedenle yapılacak en uygun iş titanyum çinko oluk yenisiyle değiştirilerek sorunu çözmektir. Tüm bu yapım maliyet hesaplamaları ve kurulum kolaylıkları nedeniyle firma tarafından yapılan hizmet her şeye rağmen piyasanın en iyisidir.

Tecrübeli uzman ekibiyle verilen oluk yapımı hizmeti binaların su aktarım sistemlerinin bel kemiği durumundadır. Firmanın yaptığı bu oluklar sayesinde çatı derelerinde biriken su güvenle ve herhangi bir sızıntı ve kaçağa fırsat vermeden oluğun bağlandığı gidere ulaştırılır. Bu oluk türü de diğer oluk türleri gibi tüm su aktarımı planlanan yapılarda kullanılabilir.

Titanyum Oluk Materyal Özellikleri

Titanyum çinko aynı zamanda yüksek esneklik ve dayanıklılığa sahiptir, en karmaşık tasarım formlarını kolayca alabilir ve 180 derece kırılmadan bükülebilir. Binalarda karmaşık ve şaşırtıcı şekillerin oluşmasını sağlayarak günümüz mimarisine katkı sağlar. Titanyum çinko, en iyi mekanik ve fiziksel özellikleri elde etmek için titanyum ve bakır ile alaşımlanarak yapılır. Bakır alaşımının yırtılma mukavemetini artırarak bükülme sırasında kırılmaya karşı daha dirençli olmasını sağlar. Titanyum çinko, doğal halinin yanı sıra patinada açık gri, siyahtan siyaha gri, kırmızıdan griye, maviden griye ve yeşilden griye de üretilir. Titanyum çinkonun hizmet ömrü kırsal bölgelerde 100 yıl, orta derecede kirli bölgelerde 80 yıl, kıyı kesimlerinde 70 yıl ve şiddetli hava kirliliği olan bölgelerde 50 yıldan fazladır.

Titanyum çinkodan yapılmış su akışı, asma oluğu, iniş borusu, köşe, dirsek, genleşme kemeri vb. Bağlantı aksesuarları dahil drenaj sistemi en ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Hazır oluklar ve aksesuarlar, maksimum su akışı performansı sağlamak için EN 988 standartlarını karşılayan% 99,995 saf çinko, titanyum ve bakır alaşımlarından yapılmıştır. Estetiği ve doğallığı sayesinde eski eserlerin ve modern yapıların takip ettiği çatı ile cephe arasındaki uyumu sağlar. Su geçirmez, yanmaz ve paslanma önleyici. 2 ayrı natürel yüzey alternatifi bulunmaktadır: füme kuvars grisi, füme antrasit siyahı ve yüzey bakır oksit kahverengi, yosun yeşili, toprak kırmızısı, gri mavi.

Titanyum Çinko Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin: 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.